Apartament - Në Shitje - Don Bosko, Shqipëri

Apartament 1+1 lehtesisht i konvertueshem ne 2+1.

 Çmim i Fiksuar
68,000 € Other Currencies
 
Rruga Muzaket - Prane supermarket Viva - Don Bosko, Shqipëri
Ndertim i Ri
Date Available: 22/05/2020
ID: 530161007-232
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
80.13
Sipërfaqe Neto (m²)
74.70
Viti i Ndërtimit
2004

Nr. i Kateve:
7
Kati :
Kati 3
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Jug
Ajër i Kondicionuar

Burimi kryesorë i Energjisë

Electric
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Feim Zhupani - RE/MAX Koncept 1
Feim Zhupani

DERGONI MESAZH

 
Feim Zhupani

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso