Operacionale - Me Qira - Astir, Shqipëri


AMBJENT COMERCIAL PER QIRA NE "ASTIR"

 Çmim i Fiksuar
 
[Qera Mujore]
Rruga Milta Sotir Gura - Astir, Shqipëri
ID: 530221029-10
Sipërfaqja Truallit (m2)
300

Kati :
Kati 0
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne nje nga zonat e Tirane, me interes per te zhvilluar aktivitete biznesi, ofrojme super ambjent.
Ambjenti ndodhet ne katin 0 dhe eshte me fasade xhami me mundesi maksimale per reklamim te biznesit.
Siperfaqe totale 300 m2

Per cdo informacion apo nje vizite ne prone, na kontaktoni.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Gledisa Brahimi - RE/MAX Golden
Gledisa Brahimi

Gledisa Brahimi

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Gledisa Brahimi

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso