Apartament - Në Shitje - Liqeni i Thatë, Shqipëri


Shitet - Apartament 3+1 prane Liqenit te Thate

 Çmimi i Kërkuar
Rruga Liqeni Thate - Liqeni i Thatë, Shqipëri
SHITUR
ID: 530201001-193
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
143.20
Sipërfaqe Neto (m²)
131

Nr. i Kateve:
6
Kati :
Kati 3
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ofrohen 2 apartamente per shitje ne njejtin kate, prane Liqenit te thate.
Pozicionuar ne katin e 3-te, ne nje pallat te ri me ashensor.
Siperfaqe totale 143.2 m2, siperfaqe neto 131 m2.
Momentalisht apartamentet jane te ndare ne dy 1+1, mund te adaptohen ne nje apartament te vetem 3+1.
Disponojne certifikate pronesie.

Karakteristikat

Ashensor
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ani Xhaferraj - RE/MAX Advantage 1
Ani Xhaferraj

Ani Xhaferraj

RE/MAX Advantage 1


DERGONI MESAZH

 
Ani Xhaferraj

RE/MAX Advantage 1

Rruga Ibrahim Rugova
prane Union Bank

Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare