Apartament - Me Qira - Bllok - Garda, Shqipëri

Apartament 2+1 per qira tek Garda!

400 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga Lidhja e Prizrenit - Bllok - Garda, Shqipëri
ID: 530261015-142
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
80
Sipërfaqe Neto (m²)
70

Kati :
Kati 7
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Benard Allmeta - RE/MAX Infinity Home
Benard Allmeta

Benard Allmeta

RE/MAX Infinity Home


DERGONI MESAZH

 
Benard Allmeta

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso