Apartament - Në Shitje - Selitë - Pallati me Shigjeta, Shqipëri


Super Apartament 3+1+2 dhe post parkimi per shitje

Rruga Konferenca e Pezes - Selitë - Pallati me Shigjeta, Shqipëri
Date Available: 21/02/2020
ID: 530191005-210
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
156.10
Sipërfaqe Neto (m²)
132.30
Viti/Muaji qe eshte ndertuar
2019/12

Nr. i Kateve:
10
Kati :
Kati 5
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ofrojme apartament 3+1+2 per shitje ne nje nga ndertimet me cilesore te vitit 2019 ne Tirane.
I pozicionuar ne nje zone te qytetit me akses te menjehershem me autostraden, per levizjet ne drejtim te TEG, Durresit dhe qendres, zone e cila do vazhdoje te kete nje zhvillim maksimal dhe ne vitet ne vijim duke ju rritur vlera dhe fasilitetet qe ofrohen.
Apartamenti ka planimetri perfekte te organizuar ne nje korridor hyres, nje sallon ndenje, nje ambjent gatimi totalisht te vecuar, tre dhoma gjumi te bollshme, dy tualete ku njeri ka ajrim natyral dhe nje ballkon ku kane dalje salloni dhe dy dhoma gjumi i orientuar totalisht ne jug-perendim.
Ne apartament jane bere punime shtese nga titullari i prones, ne tualete, parket dhe shtrimi i sistemit chiller.
Bashke me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi ne katin -2 te objektit me cmim ekstra!
Gjithcka qe kerkoni nga nje apartament i bollshem mund ta gjeni ne kete super objekt.
Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni.


Karakteristikat

Ashensor
Garazh
Kopësht
Parkimi
Pishinë
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Skender Tare - RE/MAX Infinity Plus
Skender Tare

Skender Tare

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Skender Tare

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso