Apartament - Në Shitje - Rruga e Kavajës, Shqipëri


Apartament ne shitje 2+1 tek "Rruga Kavajes "!

rruga kavajes - Rruga e Kavajës, Shqipëri
ID: 530161018-132
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
95

Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat egzistues ne rrugen kryesore te Rruges se Kavajes 5 minuta larg nga qendra .
Ndodhet ne katine dyte te banim dhe organizohet ne dy dhoma gjumi nje sallon i bollshem nje ballkon dhe nje tualet e cila lehtesisht mund te transferohet per tu perdorur dhe per biznes per shkak te vendodhjes buze rruges kryesore.
Vendodhja ti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.
Duke qene se ne apartamenti nuk banohet prej vitesh ka nevoje per investime shtese.
Apartamenti posedon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Karakteristikat

Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Darjen Begaj - RE/MAX Koncept 1
Darjen Begaj

Darjen Begaj

RE/MAX Koncept 1


DERGONI MESAZH

 
Darjen Begaj

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso