Ndërtesë - Në Shitje - Selitë, Shqipëri

Hotel 4-katesh ne Shitje

 Çmim i Fiksuar
1,700,000 € Other Currencies
 
Rruga Isuf Elezi - Selitë, Shqipëri
Rikonstruktuar
ID: 530291016-9
Nr. Total i Dhomave
20
Nr. i Dhomave të Gjumit
20
Nr. i Banjove
21
Sipërfaqja Totale (m2)
720
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Marsel Nazeraj

Marsel Nazeraj

RE/MAX Vizion II


DERGONI MESAZH

 
Marsel Nazeraj

RE/MAX Vizion II

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso