Apartament - Me Qira - Komuna e Parisit, Shqipëri

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TE KOMUNA E PARISIT

450 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga Haxhi Kika - Komuna e Parisit, Shqipëri
DHËNË ME QERA
ID: 530191011-1036
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
110

Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

E Rinovuar
Sistem Survejimi
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ballkon
Parkimi
Jug-Lindje
Perëndim
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Silvana Barci

Silvana Barci

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Silvana Barci

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso