Apartament - Në Shitje - Ali Demi, Shqipëri


Apartament ne shitje 1+1 pjeserisht i mobiluar tek Ali Demi!

Rruga Gani Domi - Ali Demi, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530161004-265
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
48

Kati :
Kati 4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament ne shitje 1+1 pjeserisht i mobiluar tek Ali Demi!
Apartamenti 1+1 ka nje siperfaqe 48 m2 dhe eshte i organizuar ne dhome paradhome dhe 1 tualet. Rifiniturat jane te mira. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar dhe eshte kati i 4 i nje vile kater kateshe e ndare me apartamente.
Zona ku ndodhet apartamenti te ofron te gjitha sherbimet e nevojshme.
Per me teper informacion mund te na kontaktoni.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Blerta Cara - RE/MAX Koncept 1
Blerta Cara

DERGONI MESAZH

 
Blerta Cara

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso