Garazh - Në Shitje - 21 Dhjetori, Shqipëri

Garazh ne shitje ne katin -1 te Kompleksi Magnet!

 Çmim i Fiksuar
19,900 € Other Currencies
 
Rruga Frosina Plaku Kompleksi Magnet - 21 Dhjetori, Shqipëri
ID: 530181004-284
Sipërfaqja Totale (m2)
31
Sipërfaqe Neto (m²)
21
Viti i Ndërtimit
2015

Kati :
Kati Nëntokë
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Egli Alimerkaj

DERGONI MESAZH

 
Egli Alimerkaj

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso