Apartament - Në Shitje - Vlora, Shqipëri


Shitet Super Apartament kat 9 te Rruga e Cipajve

Rruga Faik Konica - Vlora, Shqipëri
ID: 530311008-4
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
132.50
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te populluara te qytetit. Siperfaqja prej 132.5 m2 eshte e mireorganizuar ne 2 dhoma,1 kuzhine, 2 banja dhe 2 ballkone. Kati i 9 eshte i ndare nga pjesa tjeter e pallatit me dere te vecante. Apartamenti ka te gjitha instalimet per kladaja dhe ne tarrace ka instalimet per panele diellore. Gjithashtu tarraca ka nje siperfaqje te shfrytezueshme per papafingo.

Karakteristikat

I Mobiluar
Ballkon
Tarracë në Çati
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Dario Bufazi - RE/MAX Prestige
Dario Bufazi

DERGONI MESAZH

 
Dario Bufazi

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso