Dupleks - Në Shitje - Laprakë - Spitali Hygea, Shqipëri

DUPLEKS NE SHITJE TEK ARDENO!

95,000 € Other Currencies
 
Rruga Eltion Frroku - Laprakë - Spitali Hygea, Shqipëri
ID: 530171024-107
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
146.40
Sipërfaqja Truallit (m2)
126.40
Viti i Ndërtimit
2015

Kati :
Kati 3
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ballkon
Sistem Alarmi
Veri-Lindje
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Esmeralda Porja - RE/MAX Vizion
Esmeralda Porja

Esmeralda Porja

RE/MAX Vizion


DERGONI MESAZH

 
Esmeralda Porja

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso