Dupleks - Në Shitje - Laprakë - Spitali Hygea, Shqipëri


DUPLEKS NE SHITJE TEK ARDENO!

Rruga Eltion Frroku - Laprakë - Spitali Hygea, Shqipëri
ID: 530171024-107
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
146.40
Sipërfaqja Truallit (m2)
126.40
Viti i Ndërtimit
2015

Kati :
Kati 3
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Duplekst ne shitje ne nje zone qe ofrone shume qetesi pran Ardenos.
Ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati me ashensor dhe te mireadministruar.
Dupleksi strukturohet ne dy kate, ku kati i pare me siperfaqe totale 72.5 m2 dhe siperfaqe neto 63 m2, ka nje organizim me korridor me 1 sallon te bollshem,1 kuzhin,1 tualet dhe 1 ballkon. Kati i dyte me siperfaqe totale 74 m2 dhe siperfaqe neto 63 m2 ,ku organizohet me 2 dhoma gjumi ku secila ka garderob ne vete, 1 tualet ne korridor dhe nje ballkon tek dhoma gjumit matimoriale.
Dupleksi eshte i shtruar i gjithi me parket druri, ka nje mobilim shume modern, shume cilesor, shume komod.
Orientimi veri-lindje. Shitet i mobiluar.
Disponon certifikate pronesie.

Per te planifikuar nje vizite ne prone, kontaktoni konsulentin e RE/MAX Vizion

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ballkon
Sistem Alarmi
Veri-Lindje
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Esmeralda Porja - RE/MAX Vizion
Esmeralda Porja

Esmeralda Porja

RE/MAX Vizion


DERGONI MESAZH

 
Esmeralda Porja

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso