Vilë - Në Shitje - Zonë Rurale, Shqipëri

VILE LUKSOZE NE SHITJE

 Çmim i Fiksuar
2,200,000 € Other Currencies
 
Rruga e Ullishtes - Sauk - Zonë Rurale, Shqipëri
ID: 530221019-139
Nr. Total i Dhomave
7
Nr. i Dhomave të Gjumit
5
Nr. i Banjove
5
Sipërfaqja Totale (m2)
500
Sipërfaqja Truallit (m2)
4,500

Nr. i Kateve:
2
Nr. i Tualeteve:
2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

I Mobiluar
Garazh
Kopësht
Pishinë
Vilë
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
UNI TEAM - RE/MAX Golden
UNI TEAM

UNI TEAM

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
UNI TEAM

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso