Apartament - Në Shitje - Liqeni i Thatë, Shqipëri


Shitet apartament 3+1 te Liqeni i Thate

Rruga e Ullishtes - Liqeni i Thatë, Shqipëri
ID: 530221010-477
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
139
Sipërfaqe Neto (m²)
119.80
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Buze liqenit te thate, shitet apartament 3+1+2 me fushepamje te lire, ne nje ndertese krejtesishte te re.

Prona organizohet nga: 1 korridor i madh me tualet ne hyrje, 1 sallon me kuzhine dhe dalje ne ballkon, 1 korridor i 2te i cili ben ndarjet me dhomat e gjumit, 1 master room, 2 dhoma te vogla, 1 ballkon i vogel dhe 1 tualet i 2te ne prone.
Siperfaqe e brendshme: 119.8 neto
Siperfaqe e perbashket: 19.1

Prona shitet e mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullte hipotekor.
Per nje vizite ne prone, jeni te lutur te kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Rovena Koci Broker - RE/MAX Golden
Rovena Koci Broker

Rovena Koci Broker

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Rovena Koci Broker

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare