Truall për Ndërtim - Në Shitje - Liqeni i Thatë, Shqipëri


Truall ne shitje prane Liqenit te Thate!

Rruga e ullishtes - Liqeni i Thatë, Shqipëri
ID: 530181029-28
Sipërfaqja Totale (m2)
475
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet truall prane Liqenit te Thate 475 m2 per 78 000EURO!

Shitet truall prane Liqenit te Thate, ne rrugen e Ullishtes, ne nje zone ku ka ndertime vilash .
Trualli ndodhet direkt mbi rruge, dhe eshte i pershtatshe per ndertim objekti tip vile sipas studimit dhe llojiti te ndertimeve aty prane,.


Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Runila Kasmi - RE/MAX Koncept 2
Runila Kasmi

DERGONI MESAZH

 
Runila Kasmi

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare