Apartament - Me Qira - Rruga e Bogdaneve, Shqipëri


Apartament 2+1+2 per qira tek Rruga e Bogdaneve!

 
[Qera Mujore]
Rruga e Bogdaneve - Rruga e Bogdaneve, Shqipëri
Date Available: 12/02/2020
ID: 530191005-208
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
120
Sipërfaqe Neto (m²)
105
Viti i Ndërtimit
2013

Nr. i Kateve:
8
Kati :
Kati 7
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti eshte pjese e godines me cilesore prane qendres se Tiranes, "Eurocol Center"
Ndodhet ne katin e shtate me orientim jug-lindje.
Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenje me ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete ku njeri me ajrim natyral.
Apartamenti ka mobilim komod, ngrohja-ftohja sigurohen me sistem chiller "Daikin"
Bashke me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi i perfshire ne cmim.
Per me teper informacion mos hezitoni te kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Garazh
Kopësht
Parkimi
Pishinë
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Skender Tare - RE/MAX Infinity Plus
Skender Tare

Skender Tare

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Skender Tare

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso