Dyqan - Me Qira - Qendër, Shqipëri


JEPET ZYRE ME QIRA NE QENDER

 
[Qera Mujore]
Rruga e Barrikadave - Kinema 17 Nentori - Qendër, Shqipëri
ID: 530221017-161
Sipërfaqja Totale (m2)
87
Sipërfaqe Neto (m²)
100

Kati :
Kati 0

Përdorimi Aktual:
Bosh
Përdorimi i Parashikuar
Ambinet komercial
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira, ambient komercial ne Qendern Galeria, ish kinema 17 Nentori.
Prona pozicionohet ne qender dhe eshte e pershtatshme per zyra.
Siperfaqja bruto e ambientit eshte 100 m2.
Ne cmim perfshihen taksat dhe nje vend parkimi.

Per me teper informacion, jeni te lutur te na kontaktoni.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Erxhin Mukja - RE/MAX Golden
Erxhin Mukja

Erxhin Mukja

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Erxhin Mukja

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso