Apartament - Në Shitje - Laprakë, Shqipëri


Apartement ne shitje 2+1 ne Laprake

 Çmim i Fiksuar
RRUGA DRITAN HOXHA - Pallatet Hawai - Laprakë, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530171037-216
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
85
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament 2+1 per shitje ne Laprake, me akses te shpejte ne Zogun e Zi.
Apartamenti ka siperfaqe neto 85 M2 dhe eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi per femije, nje tualet dhe nje ballkon.
Apartamenti shitet totalisht i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode.
Zona ofron facilitete perreth si shkolla,kopshte, supermarkete, insitucione financiare dhe zyra sherbimi te ndryshme.
Ndodhet ne katin e 8 te nje ndertimi te mireadministruar dhe me ashensor.

Per nje vizite ne prone kontakto konsuletin e RE/MAX Vizion

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Office Manager Vizion - RE/MAX Vizion
Office Manager Vizion

Office Manager Vizion

RE/MAX Vizion


DERGONI MESAZH

 
Office Manager Vizion

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso