Zyrë - Me Qira - Stadiumi Qemal Stafa, Shqipëri

JEPET ME QIRA ZYRE PRANE UNIVERSITETIT TE TIRANES

 Qira Mujore
2,650 € Other Currencies
 
[Çmimi mujor / m2]
Rruga Dervish Hima - Stadiumi Qemal Stafa, Shqipëri
DHËNË ME QERA
I Ri në Treg
ID: 530221026-69
Sipërfaqja Totale (m2)
132.80
Sipërfaqe Neto (m²)
132.80
Viti i Ndërtimit
2020

Nr. i Kateve:
5
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Tarifa e mirëmbajtjes
2.50 €  Çmimi mujor / m2
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Blerina Hysaj (BELA) - RE/MAX Golden
Blerina Hysaj (BELA)

Blerina Hysaj (BELA)

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Blerina Hysaj (BELA)

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso