Magazine - Në Shitje - Vlora, Shqipëri


Shitet Kapanon prane KSHA-se

 Çmimi i Kërkuar
Rruga " Damian Humariti " - Vlora, Shqipëri
ID: 530311003-102
Sipërfaqja Truallit (m2)
1,512
Sipërfaqe Neto (m²)
162

Kati :
Kati Përdhe
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Kapanoni ndodhet prane KSHA-se .Ka nje siperfaqe trualli totale prej 1512 m2 . Eshte i shtruar me pllaka dhe ka dhome frigoriferike . Objekti ka sistem survejmi,uje ,drita(3-fazor) ,ndricim , rafte industriale etj. Pozicioni eshte mjaft i favorshem per investime ne fushen e industrise ose ne funksion te biznesit aktual si psh. : magazine , kapanon prodhimi, pike grumbullimi etj. Ka nje hapesire te konsiderueshme trualli te mireorganizuar , cka i mundeson akses shume te lehte mjeteve te ndryshme ( perfshire edhe mjetet e tonazhit te rende) . Objekti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor !

Karakteristikat

Me Hipotekë
Sistem Survejimi
Veri
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Jon Mahilaj - RE/MAX Prestige
Jon Mahilaj

Jon Mahilaj

RE/MAX Prestige


DERGONI MESAZH

 
Jon Mahilaj

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare