Apartament - Në Shitje - Durrës, Shqipëri

Apartament 2+1 ne shitje

 Çmimi i Kërkuar
65,000 € Other Currencies
 
Rruga Dalip Peza - Rruga Dalip Peza - Durrës, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530321002-12
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
92.49
Sipërfaqe Neto (m²)
92.49
Viti i Ndërtimit
2006

Nr. i Kateve:
6
Kati :
Kati 4
Përdorimi i projektuar i pronës
Cat.I Residential Area
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

E Rinovuar
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Kitchen Island Sink
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Parkimi
Lindje
Ajër i Kondicionuar
Clothes Washer/Dryer

Burimi kryesorë i Energjisë

Electric
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ergi Muca

Ergi Muca

RE/MAX Premium


DERGONI MESAZH

 
Ergi Muca

RE/MAX Premium

Lagjja Nr.4, Rruga "Egnatia"
Qendra Tregtare Blue Star, Kati 0

Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso