Apartament - Në Shitje - Rruga e Elbasanit, Shqipëri


Apartament ne shitje 2+1 prane Institut te Higjenes!

Rruga e Elbasanit, Shqipëri
ID: 530161002-59
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
115

Nr. i Tualeteve:
2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Prane Institutit te Higjenes, ne nje objekt te ri shitet apartament 2+1 me 2 tualete.
Apartamenti me siperfaqe 115 m2, ka nje planimetri te rregullt, me korridor qe ben ndarjen e dhomave, sallon te bollshem e cila pervce hapsires se ndenjies ka edhe zonen e gatimit e te ngrenies.
Apartamenti ka dy dhoma gjumi, njera prej te cilave, ajo matrimonalja, eshte me tualet dhe dhoma e femijeve e cila per nga hapesira mundeson arredim perfekt me te gjitha mobiljet e nevojshme.
Gjithashtu apartamenti zoteron edhe nje post parkimi me cmim extra.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Garazh
Parkimi
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Aleks Pashaj - RE/MAX Koncept 1
Aleks Pashaj

DERGONI MESAZH

 
Aleks Pashaj

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso