Dyqan - Me Qira - Bllok, Shqipëri


Ambient komercial me qira, ne Bllok

 
[Qera Mujore]
Rruga Brigada VIII - Bllok Tirane, Albania - Bllok, Shqipëri
ID: 530171024-91
Sipërfaqja Truallit (m2)
150
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira Ambienti Komercial, ne zonen e Bllokut buze rruge me nje siperfaqe 150m2. Ambienti eshte Dupleks i organizuar me katin 0 i cili eshte me siperfaqe 87 m2, kurse kati -1 eshte me siperfaqen 75 m2 dhe te dyja katet lidhen nga te dyja anet me shkalle. Ambienti eshte i mirembajtur dhe me nje investim shume bashkekohor dhe ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Ambienti ka ndertime teper cilesore me fasade xhami, i shtruar me parket dhe i survejuar nga kamerat. Ky ambient eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi.
Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!

Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Esmeralda Porja - RE/MAX Vizion
Esmeralda Porja

Esmeralda Porja

RE/MAX Vizion


DERGONI MESAZH

 
Esmeralda Porja

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare