Apartament - Në Shitje - Brryli - Rruga Bardhyl, Shqipëri


SHITET APARTAMENT 3+1 TEK RRUGA BARDHYL

Rruga Bardhyl - Brryli - Rruga Bardhyl, Shqipëri
ID: 530151020-33
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
80
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ofrohet apartament 3+1 per shitje tek kryqezimi i rruges Bardhyl me rrugen Qemal Stafa.
Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor qe ben shperndarjen e dhomave, soxhorno me dalje ne ballkon , 3 dhoma gjumi dhe tualet me dritare.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te por jo te fundit te nje pallati ekzistues.
Apartamenti eshte i orientuar nga juglindja dhe ka nje pamje te lire.
Apartamenti eshte i pajisur me hipoteke.
Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Karakteristikat

I Mobiluar
Parkimi
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Mageljan Broshka - RE/MAX Infinity
Mageljan Broshka

Mageljan Broshka

RE/MAX Infinity


DERGONI MESAZH

 
Mageljan Broshka

RE/MAX Infinity

Rruga Luigj Gurakuqi
Prane Ushtarit te Panjohur

Qendër, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare