Apartament - Në Shitje - Brryli - Materniteti i Ri, Shqipëri

Apartament ne shitje,perball MInistrise se Jashtme

 Çmimi i Kërkuar
65,000 € Other Currencies
 
Rruga Asdreni Rruga Asdreni - Prane Drejtorise se Pergjithshme te Policise - Brryli - Materniteti i Ri, Shqipëri
Date Available: 21/09/2020
ID: 530291012-196
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
82.50
Sipërfaqja Truallit (m2)
82.50
Viti/Muaji qe eshte ndertuar
1975/05

Nr. i Kateve:
5
Kati :
Kati 4
Nr. i Tualeteve:
1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Tek rruga "Asdreni" perballe Ministrise se Jashtme prane Drejtorise se Pergjithshme te Policise, ne nje pallat ekzistues, shitet nje apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e katert. Perbehet nga salloni, dy dhoma gjumi, tualeti i madh me dritare, nje ballkon. E restauruar.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
Përshkrimi Komunitetit

Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje zone me infrastrukture te perfunduar, qe ofron shume facilitete, njesi sherbimi, Cerdhe, kopeshte, shkolla, instiuticone te pushtetit vendor e qendror. Me akes me akset e komunikimit dhe transportit publik.
Përshkrimi Komunitetit

Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje zone me infrastrukture te perfunduar, qe ofron shume facilitete, njesi sherbimi, Cerdhe, kopeshte, shkolla, instiuticone te pushtetit vendor e qendror. Me akes me akset e komunikimit dhe transportit publik.

Karakteristikat

E Rinovuar
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Parkimi
Jug
Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Xhovalin Tarazhi

Xhovalin Tarazhi

RE/MAX Vizion II


DERGONI MESAZH

 
Xhovalin Tarazhi

RE/MAX Vizion II

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso