Vilë - Në Shitje - Rruga e Elbasanit, Shqipëri


VILE PER SHITJE NE TIRANE

 Çmimi i Kërkuar
RR.ELBASANIT - Rruga e Elbasanit, Shqipëri
ID: 530271014-31
Nr. Total i Dhomave
12
Nr. i Dhomave të Gjumit
10
Nr. i Banjove
4
Sipërfaqja Totale (m2)
500
Sipërfaqja Truallit (m2)
500

Nr. i Kateve:
3
Nr. i Tualeteve:
2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet Vila 3 kate ne Tirane, Pozicionuar tek rr.Elbasanit ngjitur me kompleksin e Vilave "Porta e Gjelber"
Vila Organizohet nga 12 Dhoma, Kuzhin, Pishin e jashtme, Giardino dhe sh detaje luksove. 500 m2 Ndertim, 500m2 Truall

Karakteristikat

I Mobiluar
Garazh
Kopësht
Parkimi
Pishinë
Vilë
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Artan Selimaj Co-Broker - RE/MAX Star
Artan Selimaj Co-Broker

Artan Selimaj Co-Broker

RE/MAX Star


DERGONI MESAZH

 
Artan Selimaj Co-Broker

RE/MAX Star

Lgj 4, Rr. 9 Maj
Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso