Truall - Me Qira - Vorë, Shqipëri

JEPET ME QIRA TOKE (truall) PRANE AEROPORTIT 2000m

7,000 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rinas - Aeroporti - Vorë, Shqipëri
ID: 530221006-289
Sipërfaqja Truallit (m2)
2,000

Kati :
Kati 0
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qera toke truall 2000m2 ne Rinas perballe aeroportit, ka nje pozicion fantastik per cfaredo lloj biznesi me vizibilitet te larte.Trualli ndodhet perballe aeroportit vendodhje e cila i jep vlere te shtuar kesaj prone. Per Rent a Car eshte ambient mese i pershtatshem.

Per informacion te metejshem me kontaktoni.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Nurjeta Toska - RE/MAX Golden
Nurjeta Toska

Nurjeta Toska

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Nurjeta Toska

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso