Truall - Në Shitje - Vorë, Shqipëri


SHITET TOKE (truall) PRANE AEROPORTIT 2000m

 Çmim i Fiksuar
Rinas - Aeroporti - Vorë, Shqipëri
ID: 530221006-287
Sipërfaqja Truallit (m2)
2,000

Kati :
Kati 0
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet toke truall 2000m2 ne Rinas perballe aeroportit ka nje pozicion te favorshem per cfaredo lloj biznesi me vizibilitet te larte.Trualli ndodhet perballe aeroportit vendodhje e cila i jep vlere te shtuar tokes.

Per me teper informacion me kontaktoni.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Nurjeta Toska - RE/MAX Golden
Nurjeta Toska

Nurjeta Toska

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Nurjeta Toska

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare