Dupleks - Në Shitje - Rezidenca Kodra e Diellit, Shqipëri

DUPLEX NE SHITJE TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT

285,000 € Other Currencies
 
REZIDENCA KODRA - Rezidenca Kodra e Diellit, Shqipëri
ID: 530291006-106
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
3
Sipërfaqja Totale (m2)
177
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Dorela Porja

Dorela Porja

RE/MAX Vizion II


DERGONI MESAZH

 
Dorela Porja

RE/MAX Vizion II

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso