Ndërtesë - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet Garsoniere prane Shkolles se Marines.

39,500 € Other Currencies
 
Reshat Osmani - Vlorë, Shqipëri
ID: 530311008-44
Nr. Total i Dhomave
1
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
56.50

Kati :
Kati 9
Nr. i Tualeteve:
1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndohet ne katin e 10 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire per apartament pushimesh. Ndodhet vetem 1 minute nga shetitorja "Lungomare". Shitet e mobiluar si ne foto.

Karakteristikat

Ashensor
Parkimi
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Dario Bufazi - RE/MAX Prestige
Dario Bufazi

DERGONI MESAZH

 
Dario Bufazi

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso