Truall - Në Shitje - Stacioni i Trenit, Shqipëri


Toke per shitje

 Çmim i Fiksuar
Pandi Stilli - Stacioni i Trenit, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530261004-182
Sipërfaqja Truallit (m2)
1,185
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet Toke ( Truall ) prane Bulevardit te ri ,Toka ka nje siperfaqe prej 1185 m2 dhe ofron mundesi per ndertime te llojit te ndryshem , si pallat , vila dhe kapanone per bizenese te ndryshem Gjithashtu ne kete toke ndodhet nje godine e vjeter qe mund rikonstruktohet dhe mund te shfrytezohet per shtese katesh, Gjithashtu ndodhet ne nje zone me prespektive ne infrastrukture ku prane eshte planifikuar te behet unaza e madhe e Tiranes ,Dispononon dokumentacion te rregullt .Per me shume informacion me te detajuar na kontaktoni.

Karakteristikat

Me Hipotekë
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Florian Pelivani - RE/MAX Infinity Home
Florian Pelivani

DERGONI MESAZH

 
Florian Pelivani

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare