Apartament Pushimesh - Në Shitje - Orikum, Shqipëri

Shitet Apartament 1+1 ne Orikum

33,000 € InStock Other Currencies
 
Orikum - Orikum, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530311007-307
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
62.93
Sipërfaqe Neto (m²)
56.48
Viti i Ndërtimit
2012

Kati :
Kati 5
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet nje kompleks Rezidencial, ideal per apartament pushimi. Apt ka pamje nga deti dhe eshte larg zhurmave te qytetit.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Sistem Survejimi
I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Kopësht
Pamje të Jashtme
Parkimi
Sistem Alarmi
Jug-Perëndim
Vilë
Ajër i Kondicionuar
Pamje nga Mali
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso