Apartament - Në Shitje - 21 Dhjetori, Shqipëri


SHITET APARTAMENT 2+1 TEK 21-shi

Naim Frasheri - Rr Kavajes - 21 Dhjetori, Shqipëri
ID: 530221006-314
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
94

Kati :
Kati 7
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet nje apartament 2+1 i cili ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Siperfaqja e pergjithshme e apartamentit eshte 94m2 . Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 soxhorno , 2 tualet ku njeri me drite natyrale dhe nje ballkon i bollshem. Orientimi i Perendim i apartamentit e ben ate qe te jete i ndricuar bollshem ne pjesen me te madhe te dites. Pozicioni i favorshem e ben lehtesisht te aksesueshem me rrugen kryesore, dhe zona te ofron shume facilitete si shkolla,kopesht,markete etj. Per cdo informacion ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Nurjeta Toska - RE/MAX Golden
Nurjeta Toska

Nurjeta Toska

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Nurjeta Toska

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso