Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1 ne Lungomare

60,000 € Other Currencies
 
Murat Terbaci - Lungo Mare - Vlorë, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530311001-386
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
81

Kati :
Kati 7
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne vijen e dyte ne Lungomare . Ka siperfaqe neto 81 m2 te organizuar ne nje dhome ndenje , 2 dhoma gjumi , nje banjo dhe 2 ballkone , njeri prej te cileve ka pamje pjeserisht nga deti .
Apartamenti zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor .

Karakteristikat

Ashensor
Ballkon
Perëndim
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Emiljano Hajrulla Broker - RE/MAX Prestige
Emiljano Hajrulla Broker

DERGONI MESAZH

 
Emiljano Hajrulla Broker

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso