Truall - Në Shitje - Tegu, Shqipëri


TRUALL PER SHITJE NE MJULL BATHORE PRANE TEG

Mjull Bathore - Tegu, Shqipëri
ID: 530261009-106
Sipërfaqja Truallit (m2)
700
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne nje nga zonat e njohura per ndertime dhe rezidenca luksoze ofrohet truall per shitje.
Trualli ndodhet ne Mjull Bathore shume prane Tegut.Ka nje siperfaqe prej 700m2,i pershtatshem per ndertim pasi disponon leje ndertimi per vile.
Kjo zone ju ofron afrimitet me qendren tregtare,qetesi dhe ajer te paster duke qene larg zhurmes se Tiranes.

Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Fatmir Caushi - RE/MAX Infinity Home
Fatmir Caushi

DERGONI MESAZH

 
Fatmir Caushi

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso