Apartament - Në Shitje - Kopshti Zoologjik, Shqipëri

Apartament 2+1 prane Kopshtit Zoologjik

120,000 € Other Currencies
 
liqeni thate - Kopshti Zoologjik, Shqipëri
ID: 530171046-9
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
106

Kati :
Kati 1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Helidon Gramshi - RE/MAX Vizion
Helidon Gramshi

Helidon Gramshi

RE/MAX Vizion


DERGONI MESAZH

 
Helidon Gramshi

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso