Truall për Ndërtim - Në Shitje - Liqeni i Thatë, Shqipëri


Truall ne shitje prane Liqenit te Thate! 1400m2

Liqeni i thate - Liqeni i thate - Liqeni i Thatë, Shqipëri
ID: 530221006-313
Sipërfaqja Totale (m2)
1,400
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet truall prane Liqenit te Thate 1400 m2 +leje ndertimi per 2 vila

Shitet truall prane Liqenit te Thate, ne nje zone ku ka ndertime vilash .
Trualli ndodhet prane rruges kryesore, dhe eshte i pershtatshe per ndertim objekti tip vile sipas studimit dhe llojiti te ndertimeve aty prane,
Na kontaktoni per info.

Karakteristikat

Me Hipotekë
Pronari i Parë
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Nurjeta Toska - RE/MAX Golden
Nurjeta Toska

Nurjeta Toska

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Nurjeta Toska

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso