Vilë - Në Shitje - Saranda, Shqipëri

Shitet Hotel ne Sarande

328,500 € Other Currencies
 
Lagjia nr 2 - Saranda, Shqipëri
ID: 530311003-154
Nr. i Dhomave të Gjumit
6
Nr. i Banjove
3
Sipërfaqja Totale (m2)
547.50
Sipërfaqja Truallit (m2)
115
Sipërfaqe Neto (m²)
432.50
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Vila ndodhet ne Lagjen nr 2 ne Sarande . Eshte e perbere nga 5 kate secili nga 120 m2 bahske me ballkone , ku kati i pare sherben si lokal .
Zona ne te cilen ndodhet vila eshte nje zone mjafte atraktive pasi eshte e rrethuar nga njesi te ndryshme sherbimi dhe institucione .
Prona zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor .

Karakteristikat

I Mobiluar
Ballkon
Parkimi
Tarracë në Çati
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Jon Mahilaj

Jon Mahilaj

RE/MAX Prestige


DERGONI MESAZH

 
Jon Mahilaj

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso