Apartament - Në Shitje - 21 Dhjetori, Shqipëri

APARTAMENT 3+1 PER SHITJE TE 21 DHJETORI

167,000 € Other Currencies
 
Kongresi i Lushnjes - 21 Dhjetori, Shqipëri
SHITUR
ID: 530191022-150
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
142
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Ballkon
Pamje të Jashtme
Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elton Tafaruci

Elton Tafaruci

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Elton Tafaruci

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso