Apartament - Në Shitje - 21 Dhjetori, Shqipëri


APARTAMENT 3+1 PER SHITJE TE 21 DHJETORI

Kongresi i Lushnjes - 21 Dhjetori, Shqipëri
ID: 530191022-150
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
142
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament ne shitje te 21 dhjetori, prane hotel "Mondial", ne nje nga ndertimet me cilesore te zones. Apartamenti ndodhet ne katin e trete banimi dhe organizohet ne nje dhome ndenje te madhe me dalje ne nje ballkon te orientuar nga perendimi, tre dhoma gjumi (njera me ballkon) dhe dy tualete (njeri me dritare). Pallati eshte ndertuar me materiale te nje cilesie te larte, duke nisur nga fasada e ventiluar, sistemin hidraulik me mulistad, dyer dhe dritare termike alumini me dopio xham, sistem chiller. Punimet e pallatit perfundojne brenda muajit gusht. Per nje vizite ne prone apo informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Ballkon
Pamje të Jashtme
Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elton Tafaruci - RE/MAX Infinity Plus
Elton Tafaruci

Elton Tafaruci

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Elton Tafaruci

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso