Zyrë - Me Qira - Kompleksi Delijorgji, Shqipëri

AMBJENT ME QIRA PER ZYRA TE HILTON GARDEN

2,200 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Kompleksi Delijorgji - Kompleksi Delijorgji, Shqipëri
ID: 530191022-203
Sipërfaqja Truallit (m2)
250
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
Sistem Survejimi
Dock
Garazh
Pamje të Jashtme
Parkimi
Sistem Alarmi
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elton Tafaruci

Elton Tafaruci

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Elton Tafaruci

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso