Apartament - Me Qira - Komuna e Parisit, Shqipëri

Apartament 1+1 me qira te Kika 2

400 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Haxhi Kika - Komuna e Parisit, Shqipëri
DHËNË ME QERA
ID: 530291005-197
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
70
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament 1+1 per qira te Kika 2.
Ka nje siperfaqe prej 70m2 i organizuar ne nje sallon te bollshem dhe ambjent gatimi,nje dhome gjumi ,nje tualet dhe nje ballkon.

Per me shume informacion me kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
Kopësht
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Bora Meno

Bora Meno

RE/MAX Vizion II


DERGONI MESAZH

 
Bora Meno

RE/MAX Vizion II

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso