Apartament - Në Shitje - Vlora, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1 OKAZION

28,000 € InStock Other Currencies
 
Halim Xhelo - Vlora, Shqipëri
Pallat i Vjeter
ID: 530311001-306
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
61
Viti i Ndërtimit
1980
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti, shitet i mobiluar, ndodhet ne nje pallat ekzistues, kat i 4. Okazion

Karakteristikat

Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Emiljano Hajrulla Broker Emiljano Hajrulla Broker Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Emiljano Hajrulla Broker

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Emiljano Hajrulla Broker Emiljano Hajrulla Broker Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

RE/MAX Prestige

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso