Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1, Gjimnazi "Ali Demi"

4,000,000 ALL Other Currencies
 
Hajredin Haxhiraj - Vlorë, Shqipëri
Rikonstruktuar
ID: 530311002-40
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
74.70
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Daniel Hasanaj - RE/MAX Prestige
Daniel Hasanaj

DERGONI MESAZH

 
Daniel Hasanaj

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso