Vilë - Në Shitje - Gjiri i Lalzit, Shqipëri

Shitet Vile ne Gjirin e Lalezit tek PERLA RESORT.

200,000 € Other Currencies
 
Gjiri i Lalezit - Gjiri i Lalzit, Shqipëri
ID: 530191001-299
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
130
Sipërfaqja Truallit (m2)
177.60
Hapësira Parkimi
1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Pronari i Parë
Ballkon
Kopësht
Pamje të Jashtme
Parkimi
Pishinë
Vilë
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Alba Ferraj - RE/MAX Infinity Plus
Alba Ferraj

Alba Ferraj

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Alba Ferraj

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso