Vilë - Në Shitje - Gjiri i Lalzit, Shqipëri

Vile ne shitje tek Gjiri i Lalezit.

460,000 € Other Currencies
 
Gjiri i Lalezit - Gjiri i Lalzit, Shqipëri
ID: 530191001-296
Nr. Total i Dhomave
5
Nr. i Dhomave të Gjumit
4
Nr. i Banjove
3
Sipërfaqja Totale (m2)
276

Nr. i Kateve:
3
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Me Hipotekë
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Garazh
Kopësht
Pamje të Jashtme
Tarracë në Çati
Vilë
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Alba Ferraj - RE/MAX Infinity Plus
Alba Ferraj

Alba Ferraj

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Alba Ferraj

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso