Apartament - Në Shitje - Fresku, Shqipëri


SHITET PENTHOUSE 2+1+2+ VERANDE NE FRESK

Fresk - Rruga e Dajtit - Fresku, Shqipëri
ID: 530221006-312
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
147.80
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Dajtit e cila ndodhet ne zonen e Freskut e cila eshte nje nga zonat me te preferuara per momentin per nje jetese te qete. Apartamenti eshte i organizuar nga dy dhoma te medha gjumi, dy tualete ku njera eshte me ndricim natyral, ambienti i gatimit i vecuar nga salloni i ndenjes dhe me nje verande ne te gjithe siperfaqen e apartamentit. Zona perreth ofron te gjithe fasilitet e mundshme.Ndertimi eshte i ri i vitit 2018 Pallati eshte i mire administruar dhe disponon certifikat pronesie.Apartamenti eshte i pa investuar,investimi eshte lene ne dore te klientit.
Per info te me tejshme na kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I/e Mobiluar Pjesërisht
Pamje të Jashtme
Jug-Lindje
Pamje nga Mali
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Nurjeta Toska - RE/MAX Golden
Nurjeta Toska

Nurjeta Toska

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Nurjeta Toska

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso