Apartament - Me Qira - Zogu i Zi, Shqipëri


Super apartament 2+1+2 per qira te Fiore Di Bosco

 
[Qera Mujore]
fiore di bosco - Zogu i Zi, Shqipëri
ID: 530291005-153
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
106

Kati :
Kati 5
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Super apartament 2+1 per qira te Fiore di Bosco .
Ka nje siperfaqe prej 106 m2 i organizuar ne nje sallon te bollshem dhe ambient gatimi,dy dhoma gjumi dhe dy tualete.
I pabanuar dhe i pajetuar me pare.
Per nje vizite ne prone me kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Bora Meno - RE/MAX Vizion II
Bora Meno

Bora Meno

RE/MAX Vizion II


DERGONI MESAZH

 
Bora Meno

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso