Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri


Shitet Apartament 2+1 prane "Ujit te Ftohte"

Dhimiter Konomi - Vlorë, Shqipëri
ID: 530311008-34
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
94
Sipërfaqja Truallit (m2)
87

Kati :
Kati 2
Nr. i Tualeteve:
3
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ndertuar ne vitin 2014. Ndodhet ne katin e 3 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma, 2 tualete, 1 dhome ndenjeje e lidhur me 1 ballkon me orientim jug. Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe turistike te qytetit qe ju ofron te gjitha facilitete e nevojshme.

Karakteristikat

Ashensor
I/e Pamobiluar
Parkimi
Lindje
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Dario Bufazi - RE/MAX Prestige
Dario Bufazi

DERGONI MESAZH

 
Dario Bufazi

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare