Apartament - Në Shitje - Vlora, Shqipëri

Apartament 2+1 per shitje ne Dhermi!

85,000 € Other Currencies
 
DHERMI - Vlora, Shqipëri
ID: 530181037-107
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
75
Sipërfaqja Truallit (m2)
52.40
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 2+1 ne Dhermi per 85000Euro.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare me siperfaqe totale 75m2 qe shoqerohet dhe me nje hapesire prej 60m2 oborr te rrethuar.
Apartamenti eshte i mobiluar dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ambienti i dites+ gatimit.


Karakteristikat

I Mobiluar
Kopësht
Parkimi
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Flutura Gllucaj

DERGONI MESAZH

 
Flutura Gllucaj

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso