Zyrë - Me Qira - Bulevardi Zogu I - Ministria e Drejtësis, Shqipëri


JEPET ME QERA GODINE TEK BULEVARDI ZOGU I PARE

 Cmim per m2
 
[Çmimi mujor / m2]
Bulevardi Zogu i Pare - Bulevardi Zogu I - Ministria e Drejtësis, Shqipëri
ID: 530191029-36
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira nje godine 6 kateshe biznesi tek Bulevardi Zogu i Pare.
Godina eshte e pozicionuar ne nje nga zonat me te mira ne kryeqytet per investime dhe sherbime,ne qender te Bulevardit Zogu i Pare, duke patur akses te menjehershem ne bulevard dhe rruge kryesore.
Godina perbehet nga zyra te cilat mund te jepen te vecuara ose te gjitha se bashku ne nje hapesire totale 1045m2.
Ambienti mund te sherbeje si qender multifunksionale, zyrat mund te ofrohen per sherbime te ndryshme si zyra kontabiliteti,zyra noteriale,agjensi sherbimesh, etj)
Qiraja mujore eshte 8euro per m2 neto.
Per informacione me te detajuara jeni te lutur te na kontaktoni ose te na vizitoni prane zyrave tona!


Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Pranvera Shkurta - RE/MAX Infinity Plus
Pranvera Shkurta

Pranvera Shkurta

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Pranvera Shkurta

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso